Cennik

Prowadzenie profil social media Twojej firmy na Facebooku. Sprawdź prowadzenie fanpage cennik

Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta oraz branży, w jakiej działa. Każdy pakiet jest edytowalny – razem wybierzemy opcję, która będzie najskuteczniejsza dla Ciebie. Sprawimy, że Twoja firma zaistnieje w Internecie. Nasze działania zaczynamy od założenia fanpage’a, przez regularne przygotowywanie i publikację postów, po tworzenie kampanii reklamowych i organizację konkursów. Obserwujemy tendencje panujące w social media i dopasowujemy do nich nasze metody działania, które są gwarancją skuteczności. Chcesz poprawić wizerunek swojej firmy w sieci? Zgłoś się do nas! Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości obsługi.

PAKIETY
Basic
5 wpisów miesięcznie
Standard
8 wpisów miesięcznie
Super
12 wpisów miesięcznie
Individual
Interesuje Cię inna ilość wpisów, moderacja wieczorowa czy współpraca z influencerami?
Napisz lub zadzwoń do nas, przygotujemy indywidualną wycenę!
349
zł netto / miesiąc
599
zł netto / miesiąc
999
zł netto / miesiąc
Założenie fanpage
+100zł
+100zł
+100zł
Przygotowanie strategii komunikacji
Aktualizacja informacji o firmie
Przygotowanie i publikacja postów zgodnie z wytycznymi klienta
Dedykowana oprawa graficzna
Tworzenie grafik do postów
Tworzenie infografikIndywidualna
wycena.
AnimacjeIndywidualna
wycena.
Indywidualna
wycena.
Facebook storyIndywidualna
wycena.
Indywidualna
wycena.
Wyszukiwanie i publikacja ciekawostek branżowych
Moderacja niespecjalistyczna
pn.-pt. 8:00-16:00
pn.-pt. 8:00-16:00
pn.-pt. 8:00-16:00
Moderacja specjalistyczna, wieczorowa i weekendowaIndywidualna
wycena.
Indywidualna
wycena.
Indywidualna
wycena.
Pozyskiwanie fanów
Promowanie postów (?)
Posty klikalne, czyli od razu przenoszą na stronę www
Kampania Facebook Ads (?)Indywidualna
wycena.
Organizacja konkursu z Regulaminem.Indywidualna
wycena.
Indywidualna
wycena.
Indywidualna
wycena.
Założenie i prowadzenie grupy na FacebookuIndywidualna
wycena.
Indywidualna
wycena.
Indywidualna
wycena.
Individual
Interesuje Cię inna ilość wpisów, moderacja wieczorowa czy współpraca z influencerami?
Napisz lub zadzwoń do nas, przygotujemy indywidualną wycenę!

 

Jesteśmy elastyczni, dostosujemy się do Twoich potrzeb. Nasza oferta to np. moderacja wieczorowa, weekendowa czy specjalistyczna. Możemy także założyć i prowadzić grupę na Facebooku, dzięki której Twoja firma pozyska nowych klientów. Potrzebujesz wypromować swoje usługi lub produkty wśród influencerów z Twojej branży? Nie ma problemu, przygotujemy ofertę.

W przypadku publikacji postów w języku angielskim lub rosyjskim, cena pakietu wzrasta o 35%.

Podane ceny obejmują miesięczny abonament za usługę. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia.
Indywidualne podejście do każdego klienta jest według nas kluczem do sukcesu. Każda branża jest bowiem inna, ma innych odbiorców, dlatego też dla każdej firmy tworzymy odrębną metodę działania, która pomoże ci nie tylko promować firmę, ale jednocześnie osiągać większy zysk.

W ramach prowadzenia przez nas twojego fanpage’a otrzymujesz kompleksową usługę, w której skład wchodzi:
 • Założenie fanpage’a – jest to pierwsze działanie, które podejmujemy, jeśli nie posiadasz swojej strony na Facebooku.
 • Przemyślana strategia działania – z pomysłem przygotowujemy posty, które nawiązują do obecnych trendów w Internecie i dopasowane są do odpowiedniej grupy docelowej.
 • Tworzenie profesjonalnych grafik – nasi graficy dokładają wszelkich starań, by kreatywnie realizować wszelkie pomysły.
 • Dbanie o estetykę – zarówno w kwestiach wizualnych, jak również językowych. Prowadzone przez nas fanpage’e reprezentują bardzo wysoki poziom i są atrakcyjne dla użytkowników. U nas nie ma miejsca na błędy.
 • Pamiętanie o wszelkich szczegółach – uzupełniamy wszystkie brakujące informacje – od zdjęcia profilowego, po adres, numer telefonu itp. i na bieżąco je aktualizujemy.
 • Regularne dodawanie postów – zależy nam na tym, by fani pozostawali z tobą w stałym kontakcie, dlatego ustalamy z góry kiedy i jak często posty mają być publikowane.
 • Dbanie o kontakt z użytkownikami – nasza praca nie polega jedynie na dodawaniu kolejnych postów, ale również na pozostawaniu z fanami w stałym kontakcie, dlatego regularnie odpisujemy na komentarze i wiadomości prywatne, a także wchodzimy w interakcję z użytkownikami.
 • Tworzenie kampanii reklamowych – Facebook pozwala na konfigurację reklam Ads, które możemy skierować do konkretnego grona użytkowników (np. danej grupy wiekowej, mieszkającej w określonej miejscowości itp. lub też osób, które odwiedziły
 • stronę internetową firmy – remarketing albo takich, które znajdują się w pobliżu twojej placówki, np. hotelu czy restauracji).
 • Organizacja i przeprowadzanie konkursów – to zawsze ogromna dawka ruchu na fanpage’u.
 • Obsługa sklepu na Facebooku – funkcja sklepu to świetne wsparcie dla branży e-commerce. Dodamy Twoje produkty do sklepu, oznaczając je również przy każdym wpisie na fanpage’u. Sprawi to, że użytkownik będzie miał szybszy i łatwiejszy
 • dostęp do twojej oferty.
Prowadzenie fanpage’a firmy wymaga kreatywnego podejścia do działania. Wpisy muszą być publikowane w odpowiedniej dla danej branży częstotliwości i czasie oraz mają za zadanie mobilizować użytkowników do działania. Wszystkie czynności są odpowiednio planowane, aby fanpage firmy mógł wspierać jej cele biznesowe. Nasi social media ninja w sieci czują się jak ryby w wodzie, dlatego nie musisz obawiać się o przyszłość swojego Facebooka. Wiemy, jak mówić do ludzi, żeby ich zainteresować.
Zobacz cennik Copywriting
Zobacz