Wywiad

wywiadyWywiad to nasza specjalna usługa. Oferujemy przygotowanie, przeprowadzenie i napisanie wywiadu ze wskazaną osobą. Potrzebujesz wywiadu ze specjalistą z Twojej firmy na potrzeby sponsorowanej publikacji w portalu branżowym? A może chcesz zaoferować portalom darmowy wywiad w zamian za darmową publikację? My napiszemy go za Ciebie!

Wywiad jest jedną z najtrudniejszych form dziennikarskich – nie wystarczy tylko przygotować listę pytań i po kolei je odhaczać. Wywiad to rozmowa – musi być żywa, dynamiczna, reagująca na odpowiedzi udzielane przez rozmówcę. Ciekawy wywiad może przynieść o wiele lepsze efekty biznesowe i wizerunkowe niż przydługi tekst promocyjny próbujący na siłę przekonać klientów, dlaczego to właśnie Twoja firma jest dla nich najlepszych wyborem. Warto postawić na oryginalność i kreatywność oraz wyjść przed szereg.

Dlaczego warto zamówić tę usługę u nas?

Wywiad to usługa rzadko oferowana przez polskich copywriterów – być może dlatego, że wymaga prawdziwego doświadczenia dziennikarskiego. My je posiadamy i kochamy rozmawiać z ludźmi, a przy tym pomagać innym firmom w zdobywaniu klientów oraz fanów ich marki.