Wpisy na blogi

wpisy-na-blogiWpisy na blogi firmowe to nasza propozycja dla firm, które chciałyby posiadać firmowy blog, lecz niekoniecznie mają czas, chęci lub umiejętności aby regularnie pisać i publikować teksty. My możemy zająć się wszystkim. Piszemy w stylu, którego życzy sobie klient oraz podsuwamy własne pomysły i rozwiązania. Pomożemy rozkręcić blog, podpowiemy jak zwiększyć ruch na stronie oraz w nienachalny, ale sprytny sposób promować produkty i usługi za pomocą wysokiej jakości wpisów blogowych.

W slowodaje.pl oferujemy tworzenie wpisów na blogi różnego rodzaju – przede wszystkim firmowe, ale także lifestyle’owe, na blogi poboczne portali internetowych i inne. Piszemy na wiele tematów – między innymi fashion, beauty, dietetyka, zdrowie, aranżacja wnętrz, technologia, SEO, Social Media, budownictwo, motoryzacja, podróże, transport, biznes, rynek pracy, tematy społeczne, literatura, kultura, sztuka, historia.

Dlaczego warto zamówić tę usługę?

Regularne wpisy pojawiające się na blogu to znakomita forma content marketingu, a zatem promowania firmy poprzez ciekawe teksty opowiadające o nowinkach z branży, o produktach, o usługach czy o życiu firmy. Proponujemy kompleksową usługę przygotowania i napisanie tekstu – od wyboru tematu, poprzez napisanie tekstu, zredagowanie go aż po wybór ilustracji i zoptymalizowanie wpisu pod SEO. Dobieramy słowa kluczowe opierając się na profesjonalnych narzędziach specjalistów SEO.