imaged4210

Teksty

Opisy produktów w sklepie

Sporządzanie opisów produktów do sklepów internetowych oraz do katalogów produktowych. Produkty opisujemy językiem korzyści oraz z zachowaniem zasad i celów SEO. Każdy opis to krótkie wprowadzenie + opis właściwy produktu + wytłuszczenie najważniejszych zalet produktu.

zobacz więcej

Artykuły sponsorowane

Pełny i długi artykuł opisujący firmę, usługę, wydarzenie. Wspólnie z Tobą przygotujemy materiały i w oparciu o nie napiszemy ciekawy i dobrze czytający się tekst z przeznaczeniem do publikacji w mediach. Artykuł sponsorowany to świetny sposób promocji wszystkiego, co nowe – nowego biznesu, nowego sklepu, nowej usługi oraz ostatnich sukcesów firmy.

zobacz więcej

Artykuły specjalistyczne

Artykuły branżowe, techniczne, wykorzystujące specjalistyczne słownictwo. Skierowane są zazwyczaj do konkretnej grupy odbiorców – na przykład lekarzy, prawników, inżynierów. Wymagają perfekcyjnego warsztatu dziennikarskiego, sprawdzonych źródeł, rzetelnego przytoczenia faktów. Piszemy je we współpracy merytorycznej z Zamawiającym.

zobacz więcej

Artykuły poradnikowe

Oferta artykułów poradnikowych to propozycja warta rozważenia szczególnie przez sklepy internetowe i konkretne brandy, które chcą wzmocnić swój wizerunek w oczach klientów. Prowadzisz sklep z kosmetykami? Zleć nam napisanie artykułu o pielęgnacji urody i opublikuj go w dziale poradników swojego sklepu. Tak to działa.

zobacz więcej

Wpisy na blogi

Blogi to bardzo wpływowe kanały komunikacji z użytkownikami internetu. Wpisy mają lżejszą, bardziej personalną narrację – muszą być napisane językiem przyjemnym w odbiorze. Mogą dotyczyć kwestii bardziej lifestyle’owych (np. jako felietony) lub kwestii branżowych, bardziej specjalistycznych i tym sposobem pretendować do miana tekstów opiniotwórczych i popartych autorytetem.

zobacz więcej

Teksty na strony www

Posiadasz gotową domenę, która świeci pustkami? A może chcesz odświeżyć teksty na swojej stronie w oparciu o najnowsze wytyczne SEO? Zleć nam napisanie nowych tekstów na stronę główną i podstrony swojej domeny. Opiszemy historię Twojej marki, zespół pracowników, ofertę, wyjaśnimy użytkownikom wszystko krok po kroku. Tak jak sam/sama chciałabyś to zrobić.

zobacz więcej

Korekta i redakcja tekstów

Nie czujesz się pewny/a w swoim pisaniu? Zleć nam poprawienie błędów w swoich tekstach. Oferujemy zarówno samą korektę, jak i przeredagowanie tekstu, aby brzmiał poprawnie i ciekawie. Redagujemy każdego rodzaju teksty – artykuły prasowe, książki, e-booki, oferty itd.

zobacz więcej

Wywiad

Wywiad to jedna z najtrudniejszych form dziennikarskich, ale także najchętniej czytana. Oferujemy usługi przeprowadzania, sporządzania i redakcji wywiadów. Potrzebujesz wywiadu na potrzeby promocji firmy lub wywiadu sponsorowanego do dystrybucji w mediach? Odezwij się do nas.

zobacz więcej

Teksty na landing page

Oferujemy usługę tworzenia treści na typowe strony prosprzedażowe, jakimi są landing page’e. Piszemy sugestywne teksty, których celem jest przekonanie potencjalnego klienta do podjęcia decyzji zakupowej.

zobacz więcej

Tłumaczenia i teksty w językach obcych

Oferujemy tłumaczenia i tworzenia tekstów w dwóch językach obcych – angielskim i francuskim. Nie jesteśmy tłumaczkami przysięgłymi (nie tłumaczymy dokumentów), ale możemy przetłumaczyć wszystko inne – artykuł, ofertę, wpis, opis produktu, firmy, a także – napisać od początku teksty w języku obcym.

zobacz więcej