socialmedia

Social media

Firmowy fanpage na Facebookunetwork

Ta oferta to odpowiedź na wiele zapytań dotyczących usługi prowadzenia firmowej strony na Facebooku. Obecnie większość firm na świecie i w Polsce posiada firmowy profil na Facebooku. Nic dziwnego – jest to darmowy portal, za pomocą którego firmy mogą dotrzeć do dużej części swoich klientów. Nie skorzystać z takiej szansy to duży błąd! Obecność na Facebooku to konieczność, a jej brak wzbudza nieufność osób poszukujących informacji na temat przedsiębiorstwa. Są tam wszyscy. Ale, ale – być tam to jedno, a być tam aktywnie to drugie. I właśnie dla osób zainteresowanych posiadaniem aktywnego i dobrze zarządzanego fanpage’a przygotowałyśmy tę usługę specjalną.

 

Dlaczego potrzebujesz fanpage’a?

Najlepiej na to pytanie odpowiesz sam/a. My możemy podsunąć listę korzyści i możliwości jakie daje posiadanie firmowego fanpage. Spośród nich możesz wybrać tylko te, które Cię interesują. Złożymy z nich ofertę dopasowaną do potrzeb i celów Twojej firmy. Zanim wyślesz do nas zapytanie rozważ poniższe możliwości, jakie może dać Ci firmowy fanpage na Facebooku:

• Możliwość dotarcia do dużej grupy odbiorców,
• Ogromna baza danych na temat konsumentów,
• Dodatkowy kanał obsługi klienta,
• Doskonałe miejsce do rozprzestrzeniania informacji,
• Niedrogie reklamy skierowane do określonej przez Ciebie grupy odbiorców,
• Wizytówka firmy zawierająca jej dane kontaktowe, informacje, historię i misję,
• Publikowanie postów o różnorodnej tematyce (promującej usługi, produkty, pokazujące firmę od kuchni, ciekawostki branżowe),
• Wiele innych możliwości.

 POZYSKIWANIE FANÓW


Tworzymy ciekawe wpisy, ponieważ znamy ich skuteczność. Publikacja treści następuje podczas najczęstszych odwiedzin portali społecznościowych. Jesteśmy skrupulatni w swoich działaniach, a nasze posty są przemyślane  i opatrzone odpowiednią grafiką. Tylko wtedy można przyciągnąć uwagę odbiorcy i pozyskać kolejnych fanów, którzy będą realni, a właśnie na tym nam zależy. Chcemy i dbamy o to, aby posty Twojej firmy były udostępniane i lubiane.UZUPEŁNIANIE DANYCH


Aby firmowy Fanpage był ciekawy i przyciągał odbiorcę należy uzupełnić dane informacyjne – nazwa firmy, dokładny adres, telefon kontaktowy oraz mail. Tylko wtedy Twoja firma stanie się wiarygodna w mediach społecznościowych, a także będzie skutecznie działała. Uzupełniamy dane  firmowe, wprowadzamy czytelne mapy, które lokalizują konkretny adres. W skrócie przedstawiamy także profil działalności firmy. To wszystko sprawia, że Twoja firma nie jest anonimowa, a dzięki temu zyskuje na popularności.MODERACJA KOMENTARZY


Aktywnie tworzymy kreatywne treści, aby przyciągnąć uwagę odbiorcy. Wiemy bowiem, że tekst w połączeniu z grafiką daje optymalny efekt. Zachęcamy zainteresowane osoby do pozostawienia komentarzy, na które szybko odpowiadamy. Wiemy, że budowanie pozytywnego wizerunku opiera się także na dobrym kontakcie z odbiorcą. Chcemy intrygować, zaskakiwać i sprawdzać reakcję  wszystkich fanów, których pobudzamy do działania. Fanpage Twojej firmy jest często aktualizowany nowymi wpisami. 

PROWADZENIE KAMPANII REKLAMOWYCH


Tworzymy wartościowe i skuteczne kampanie reklamowe kierowane do określonej grupy odbiorców, wyróżnionej ze względu na: wiek, miejsce zamieszkania, stanowisko pracy, zainteresowania i wiele innych. Reklamy są chętnie udostępniane i klikane. Wiemy, co przyciąga Klientów, dlatego na tym skupiamy uwagę i podążamy w tym kierunku. Chcemy, aby Twoja firma znalazła się w centrum zainteresowania, a informuje nas o tym działanie poszczególnych osób. Budując społeczność budujemy także pozytywny wizerunek Twojej firmy.

PROFESJONALNA GRAFIKA


Dzięki pomocy naszych doświadczonych grafików tworzymy interesujące i nowoczesne grafiki dopasowane do oczekiwań Twojej firmy, które stanowią zdjęcie główne lub są pomocne do publikacji konkretnych postów. Zdjęcia zwracają uwagę odbiorcy, a w połączeniu z tekstem stanowią duet idealny. Fanpage Twojej firmy powinien być kolorowy i interesujący, a zdjęcie główne jest niczym jego wizytówka.kompleksoweKompleksowe działania

Możemy zaoferować usługę całościowego prowadzanie Twojego fanpage’a na Facebooku – od założenia profilu po moderację komentarzy i pełną obsługę Klienta. Oferujemy także prostsze pakiety podstawowe.

wygodneWygodny sposób rozliczeń

Proponujemy wygodny model płatności – abonament obejmujący wszystkie uzgodnione działania.

indywidualneIndywidualne rozwiązania

Jeśli interesują Cię działania o mniejszej skali i na mały budżet – możemy zaproponować Ci przygotowanie i regularne publikowanie postów na Twoim fanpage’u, a także moderację komentarzy.

czasSzybka oferta

Napisz do nas i zapytaj o fanpage – przygotujemy kwestionariusz, w którym zaznaczysz, co dokładnie chcesz osiągnąć i jakie działania Cię interesują, a także ile miesięcznie możesz na ten cel przeznaczać.

Jesteś zainteresowana/y firmowym Fanpage, napisz do nas