wpisy-firmowe

Portfolio

napędy do bram' - www_elkar-inst_pl_oferta

Opisy na stronę internetową

Przygotowanie kilku opisów do działu Oferta dla firmy Elkar

qq

Artykuł na bloga

Przygotowanie krótkiego artykułu na bloga Tax Studio, dotyczącego wyboru dobrego biura rachunkowego

auto-czyscioch

Tekst na stronę firmową

Przygotowanie kilku tekstów na stronę auto-czyscioch.pl

FireShot Screen Capture #037 - 'O firmie I ITMATRIX Informatyka dla Każdego' - itmatrix_pl_o-firmie

Tekst o firmie

Przygotowanie tekstu o firmie na stronę internetową ITMATRIX.pl

opieka nad fanpagem ebmia

Opieka nad fanpage’m sklepu EBMiA

Od listopada 2016 roku prowadzimy kompleksowe działania na fanpage’u sklepu techniczno-narzędziowego EBMiA. Opieka obejmuje m.in. przygotowywanie i publikację postów, moderację dyskusji, prowadzenie kampanii FacebookAds oraz promocję postów.

zapachy męskie kosmetyki360

Opisy kategorii w serwisie kosmetyki360.pl

Opisy kategorii w serwisie internetowym www.kosmetyki360.pl

metalcasts manufature

Tłumaczenie strony na język francuski

Tłumaczenie strony internetowej www.metalcasts.com na język francuski

suknie ślubne collinter

Suknie ślubne Collinter

Tekst promocyjny przygotowany dla salonu sukien ślubnych Collinter

moda360.plbenetton

Opisy marek w serwisie moda360.pl

Przygotowanie opisów marek i producentów na potrzeby serwisu www.moda360.pl.

montersi opis marek

Opisy marek w sklepie Montersi.pl

Opisy marek i producentów stworzone dla sklepu internetowego www.montersi.pl

www.delamode.pl19najmodniejsze-buty-na-lato

De La Mode – Najmodniejsze buty na lato

Artykuł poradnikowy na temat najmodniejszych butów na lato opublikowany na blogu modowym De La Mode

meblefox.com52-wszystkie-produkty

Meble Fox – opis produktów

Duże zlecenie obejmujące wykonanie opisów produktowych dla sklepu internetowego www.meblefox.pl

www.delamode.pl9damska-moda-na-zime-nasze-porady

De La Mode – Damska moda na zimę [poradnik]

Artykuł poradnikowy na temat mody zimowej damskiej stworzony na potrzeby boga www.delamode.pl.

www.delamode.pl12jak-wygladac-modnie-w-ciazy

De La Mode – Jak wyglądać modnie w ciąży?

Artykuł poradnikowy na temat mody ciążowej opublikowany na blogu De La Mode

www.delamode.pl21jaka-jestes-pora-roku-dopasuj-makijaz-do-urody

De La Mode – Jaką jesteś porą roku?

Artykuł poradnikowy na blog modowy De La Mode na temat makijażu

www.szajnarymanow.plboze-narodzenie-w-spa

Szajna SPA

Tekst promocyjny na stronę pensjonatu Szajna SPA

www.autoszyby-krakow.plwymiana-naprawa-przyciemnianie-szyb-samochodowych

Auto Szyby Kraków

Wykonałyśmy teksty na stronę internetową zgodnie z zasadami SEO

wiktorrynkiewicz.pl

Fotograf Wiktor Rynkiewicz

W ramach tego zlecenia wykonałyśmy treści na stronę internetową fotografa Wiktora Rynkiewicza

lazurraam

Lazurraam – treści na stronę www PL i ENG

Przygotowanie treści na stronę internetową firmy Lazurraam w dwóch językach.

galeria fryzur 99

Galeria Fryzur 99 – Treści na stronę PL i ENG

Przygotowanie treści na stronę internetową salonu kosmetyczno-fryzjerskiego Galeria Fryzur 99. Teksty zostały napisane w języku polskim i angielskim.

polak buduje - wybieramy system monitoringu

Montersi – artykuł poradnikowy

„Domowy dozorca – wybieramy system monitoringu” to artykuł sponsorowany w formie poradnika opublikowany w serwisie branżowym polakbuduje.pl. Tekst powstał na zamówienie sklepu www.montersi.pl.

Montersi i Satel – kurs na wspólną jakość alarmy.org

Montersi i Satel

Artykuł sponsorowany „Montersi i Satel – kurs na wspólną jakość” promujący współpracę marek Montersi i Satel, opublikowany w serwisie alarmy.org.

Monitoring IP – nowoczesne cacko dla domu

Monitoring IP

Artykuł „Monitoring IP – nowoczesne cacko dla domu” to tekst partnerski napisany dla sklepu montersi.pl. Tekst jest w formie informatora nt. monitoringu sieciowego (monitoringu IP) i został opublikowany w serwisie 123budujemy.pl.

rustykalneuchwyty2

Styl rustykalny i loftowy jako dekoracja

„Styl rustyklany i loftowy jako dekoracja” to kolejny z tekstów napisanych w ramach współpracy content marketingowej ze sklepem internetowym www.rustyklaneuchwyty.pl. W tym przypadku opublikowany w serwisie swiat-domu.pl.

moda360 czapki

Opisy kategorii dla serwisu moda360.pl

W ramach tego zlecenia napisałyśmy kilkaset opisów kategorii dla serwisu modowego www.moda360.pl. Opisy zostały przygotowane pod późniejsze linkowanie wewnętrzne.

mariotrans_eng

Mario Trans – treści na stronę (ENG)

Przygotowanie wszystkich tekstów po angielsku na nową stronę firmy Mario Trans specjalizującej się m.in. w transporcie żywności do Wielkiej Brytanii.

mariotrans

Mario Trans (PL)

Przygotowanie tekstów na nową stronę firmy transportowej Mario Trans specjalizującej się m.in. w transporcie żywności do Wielkiej Brytanii.

kuchnie dul

Kuchnie DUL

Przygotowanie wszystkich treści na nową stronę rodzinnej firmy stolarskiej Kuchnie DUL. W ramach zlecenia przygotowałyśmy m.in. hasła na slider zdjęć na stronę główną, tekst „O marce Kuchnie DUL”, o ofercie, o stosowanych technologiach i materiałach.

polski dom

Szczegół zmienia wiele – rustykalne akcesoria meblowe

„Szczegół zmienia wiele – rustykalne akcesoria meblowe” to jeden z serii artykułów sponsorowanych przygotowany dla sklepu internetowego rustykalneuchwyty.pl, opublikowany w serwisie wnętrzarskim www.polskidom.com.pl

pozycjonusz blog

Pozycjonusz Blog

Opieka nad blogiem firmowym firmy Pozycjonusz zajmującej się kompleksowym linkbuildingiem. Praca nad blogiem obejmuje przygotowywanie wpisów na tematy bliskie działalności firmy, przygotowywanie grafik, optymalizację tekstu, dodanie do CMSa oraz moderację komentarzy.

rynek inwestycji

Domowy system monitoringu

Artykuł sponsorowany w  formie poradnika opublikowany w serwisie www.rynekinwestycji.pl. Tekst powstał w ramach większego zamówienia dla sklepu internetowego www.montersi.pl.

Wygodne Łóżka

Wykonanie opisów kategorii produktowych dla sklepu internetowego www.wygodnelozka.pl. Dla każdej kategorii stworzyłyśmy po dwa unikalne opisy nasycone ważnymi słowami kluczowymi.

cenergo

Cenergo Logistics

Przygotowanie wszystkich treści na polską wersję strony firmowej Cenergo Logistics oraz wdrożenie tekstów do systemu CMS strony (WordPress).

aranzujemy.pl - rustykalneuchwyty.pl

Rystykalne Uchwyty

„Rustykalneuchwyty.pl – wyjątkowe miejsce dla miłośników stylu retro” to jeden z serii artykułów sponsorowanych, które napisałyśmy dla sklepu internetowego oferującego rustykalne akcesoria meblowe. Ten konkretny tekst ukazał się w serwisie wnętrzarskim Aranżujemy.pl.

borowska

Justyna Borowska

Przygotowanie treści na stronę osobistą wizażystki Justyny Borowskiej. Teksty zostały przygotowane we współpracy z Klientką i zostały zoptymalizowane pod kątem SEO, czyli przygotowałyśmy do nich meta dane oraz nasyciłyśmy słowami kluczowymi zgodnie z wytycznymi Klientki. Powstały treści do zakładek O mnie, Kontakt, Pytania – FAQ, Makijaż, Kursy i Szkolenia, Portfolio, Opinie Klientów.

pixelwizards

PixelWizards – press release

Informacja prasowa po angielsku przygotowana dla gry mobilnej Pixel Wizards, opublikowana w skrótowej formie w sklepie Google Play. Informacja prasowa prezentuje zarys fabuły gry, przedstawia jej największe zalety i „smaczki’, a także informuje o dacie wydania i miejscach, skąd można grę pobrać.

wiwi pl O

WiWi.pl – Agencja Interaktywna WiWi

Treści stworzone na stronę internetową Agencji Interaktywnej WiWi. Teksty miały nie tylko prezentować ofertę firmy, ale także stanowić wartościowe źródło wiedzy na temat stron i sklepów responsywnych RWD, pozycjonowania, reklam AdWords oraz usług graficznych oferowanych przez firmę. Napisałyśmy także wszystkie opisy projektów do portfolio (kilkaset).

wiwi blog

Blog WiWi

Stałe przygotowywanie i publikacja wpisów na blog Agencji Interaktywnej WiWi. Tematyka wpisów to m.in. SEO, nowinki Google, optymalizacja, copywriting, content marketing, ciekawostki z branży, przekład i omówienie ważnych raportów dotyczących świata Internetu. Wpisy często przygotowujemy na podstawie informacji z anglojęzycznych źródeł. Poza tekstami zajmujemy się także moderacją komentarzy oraz promowaniem wpisów w mediach społecznościowych i w serwisach dziennikarstwa internetowego.

wiwi agency

WiWi Agency

Przygotowanie wszystkich treści po angielsku na anglojęzyczną wersję strony internetowej WiWi Agency. Praca objęła nie tylko przekład tekstów polskich z polskojęzycznej wersji serwisu, ale także przygotowanie zupełnie nowych tekstów z przeznaczeniem dla klienta zagranicznego. Przygotowanie treści wymagało nie tylko znajomości terminów branżowych związanych z technologią, ale także wykorzystania popularnych potoczyzmów oraz idiomów stosowanych przez zagraniczne konkurencyjne firmy.

swiat-domu

Polskie Firanki

„Dekoracja okna – jakie firanki do kuchni i salonu?” to artykuł sponsorowany, który napisałyśmy dla sklepu polskie-firanki.pl. Tekst ukazał się na stronie serwisu wnętrzarskiego www.swiat-domu.pl. Objętość artykułu to 3800 zzs.

strefa umyslu

Strefa Umysłu

Zlecenie objęło rozbudowę treści na stronie internetowej Specjalistycznego Gabinetu Psychologicznego „Strefa Umysłu” pod kątem SEO na podstawie przygotowanej przez Klienta listy słów kluczowych.

 

moda360

Moda360

Opisy stylizacji modowych przygotowane dla serwisu www.moda360.pl. Teksty miały być z jednej strony atrakcyjną lekturą dla czytelnika, z drugiej miejscem do wstawienia linków wewnętrznych do różnych kategorii przedmiotów w serwisie.